Afiş

dwAfişler, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem  sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda kullanabileceğiniz. Afiş baskı, tek bir gün içerisinde bile binlerce farklı kişiye ulaşmanıza olanak sağlar. Dikkat çekici bir tasarım ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür. Hedef kitlenizin en çok ziyaret ettiği mekanlarda yer vereceğiniz afişler, markanızın uzun süre akılda kalmasına yardımcı olur.

Afişler, kurumsal firmaların kullandığı bir iletişim yöntemi olarak her zaman popülaritesini koruyor. Birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atarak dikkatleri üzerine çekme imkanına sahip olan firmalar, Bidolubaskı kalitesiyle basılan afişlerin yazılı ve görsel gücünden faydalanarak kısa sürede büyük etki yaratmaktadırlar.

Bidolubaski.com üzerinden online olarak afiş baskı siparişlerinizi vermeniz ise oldukça kolay. Baskıya hazır olan tasarım dosyanızı uygun formatta olduğundan emin olduktan sonra bize iletin. Online matbaa hizmetinden faydalanmak için ardından istediğiniz afiş boyutunu ve basılacak afiş adedini seçmeniz yeterli. Parlak kuşe kağıda yapılakta. Kaliteli bir baskıyla hızlıca elinize ulaşan afişleriniz için izleyeceğiniz en ekonomik yöntemi sunan bidolubaski.com. Online afiş çalışmalarınız için profesyonel kadrosuyla her zaman yardımcınız olur.

Afiş/Poster Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Reklam amaçlı kullanacağınız afişlerin tasarımı, en az içerisinde yer alan metinler kadar önemlidir. Çarpıcı öğelere yer vermeniz, her gün büyük kalabalıkların geçip gittiği sokaklarda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar.
 • Afiş üzerindeki mesajların algılanabilir olması için, belli bir mesafeden de okunabilmekte olması gerekmektedir.. Font seçerken bu durumu göz önünde bulundurun.
 • Eğer büyük boy bir afiş tasarlamayı düşünüyorsanız, kullanacağınız görsellerin çözünürlüklerinin de yüksek olmasına dikkat edin. Kaliteli bir baskı  elde edebilmekte için yüksek çözünürlüklü görseller veya vektörel imajlara yer verebilmektesiniz. 

  Dijital Baskı Fiyatları

  UV Baskı Fiyatları

  Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

  Display Fiyatları

  Matbaa / Promosyon Fiyatları

  Tomak A.Ş.

  Etiketler

  dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı