Vinil Baskı

Vinil Branda Halk arasında  branda diye tabir edilen bu malzeme 280 – 320 – 440 -520 gr olarak vardır.

Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede ve önemli diye ve 280 gr vinily genellikle seri afiş veya seçim afişlerinde de çoğunlukla kullanılmaktadır. 440 gr veya 520 gr vinyl ise tabela  yüzeylerinde ile veya billboardlarda veya kaliteli iş yapmak için istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Vinylin,  Uzakdoğu ve Avrupa imalatları.  Olarak malzeme seçenekleri vardır Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile Uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinyl malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir.

Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında. Tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar. Dolayısıyla bu sistemde vinylin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. Dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinyl üzerine istediginiz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir.

Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu sebeplerden dolayı Vinyl Germe tabela ve reklam sistemleri çok tercih ediliyor.

Işıklı Tabela ve reklamlarda kullanılmak için üretilmiş olan Işıklı Vinil, Backlit Vinyl kullanmalısınız. Işık geçirgen Vinyl kullanmazsanız ışığı homojen alamazsınız, dolayısıyla Renkleriniz ve resimleriniz Soluk görünür. Kurumsal Reklam Firmaları haricindeki Reklamcılar . Tabela ve reklamcılar düşük maliyet olsun diye Normal Işık Geçirgenliği olmayan. İşe uygun düşmeyen malzemeleri kullanmaya malesefki devam etmektedirler.

 

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, dolayısıyla  kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı