parapet giydirme

Parapet Giydirme

Parapet giydirme; inşaat kenarlarında ya da restorasyon sırasında kötü görüntünün kamufle edilmesi için tercih edilen bir reklamcılık yöntemidir.

Parapetler, baskı kalitesinin iyi olması yönüyle açık hava reklamcılığının en gözde seçeneklerinden biridir. Reklamını yaptırmak isteyen firma ve markaların tanınması için büyük bir avantaj sunmaktadır. Dolayısıyla Günümüzde en çok inşaatların çevre düzenlemesinde, görüntü kirliliğin giderilmesini reklam imkanına dönüştürmek için yapılmaktadır. Parapet dijital baskı giydirme; inşaat perdesi, inşaat çevresi reklam kaplaması isimleriyle de anılmaktadır. Parapet tabelaların yüksekliği minimum 3 metredir. Eni parapet giydirilecek alana göre belirlenmektedir.

Uzman ekibiyle parapet tabela uygulamalarında da hızlı teslimat imkanı sunan firmamız, Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Parapet tabelalar dışarıdan projeksiyon aydınlatmalı olduğu için 7/24 etkin bir tanıtım imkanı sunmaktadır. Her marka ve firma geniş kitlelere hitap etmeyi ve tanınmayı ister. İnşaat alanlarının ya da restorasyon işlemi yapılan bina alanlarının değerlendirilmesiyle uygulanan bu çalışmalar, markalara kendilerini etkin bir şekilde tanıtma imkanı sunar. Parapet reklam giydirme işlemini sadece restorasyon ve inşaat alanlarıyla sınırlandırmamak gerekir.  Dolayısıyla yol kenarlarında, stad dış cephelerinde de bu reklam yöntemine sıklıkla rastlanmaktadır.

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı