lümen folyo baskı

Lümen Folyo Baskı

Fosforlu Baskı. Polivinil Klorür (PVC)esaslı malzeme olan lümen (fosforlu) folyo baskı.  Radyasyon içermediğinden dolayı insan sağlığına zarar vermeyen bir malzemedir. Aynı kimyasal ham madde kullanılarak üretildiğinden her zaman aynı şekilde üretilmektedir.

Çoğunlukla iç mekanlarda kullanılan lümen (fosforlu) folyo baskı, güneş ışığı ya da yapay ışık. Kaynaklarından 10 ile 30 dakika içinde topladığı ışığı karanlıkta 4 ile 10. Saat arasında fosforlu ışık halinde yayma özelliğine sahip reklam ürünüdür.

 

 

Dijital Baskı Fiyatları – UV Baskı Fiyatları – Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları – Display Fiyatları – Matbaa / Promosyon Fiyatları – Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı