takvim baskı

Takvim

Takvim Baskı Nedir?

 

Takvim, en az 1 yıllık zaman diliminde yer alan günleri takip edebileceğiniz zaman takip ürünüdür. Takvimbaskı fiyatları tasarımına bağlı olarak 1 sayfa içerisinde ayın tüm günleri yer alabilir veya takvim her sayfada 1 günü gösterir. Takvim günümüzde pazarlama aracı olarak çok fazla kullanılmaktadır. İşletmeler tarafından özel olarak bastırılan takvim baskı müşterilere verebileceğiniz oldukça hoş bir üründür.

Takvim baskı neden önemlidir?

 

Bir işletmenin büyümesi için ve yeni müşterilere ulaşabilmesi için sürekli bir yerlere harcama yaparak reklam vermesi gerekir. Bu aşamada pazarlama ürünleri çok fazla seçilen bir yöntemdir. Matbaa üzerinde üretilen ürünler kurumsallık ve büyüme için oldukça önemlidir. Takvim baskı bu aşamada en etkili araçlar arasında yer alır. Bakıldığı zaman vereceğiniz reklamlar kısa süreli olacaktır. Ancak basılı ürünlerin ömrü çok daha uzundur. Bastıracağınız takvim 1 yıl boyunca verdiğiniz kişi tarafından kullanılacaktır. Tabi güzel, kaliteli ve yaratıcı bir takvim yaptırdıysanız bu geçerli olacaktır. Unutmayın ki bu metodlardan tek faydalanan siz değilsiniz. Bu yüzden basit düşünmek yerine tasarımda biraz daha uğraşmanızda yarar olacaktır. Takvim baskı;

*Uzun süreli reklam imkanı sağladığı,

*Kurumsallık kazandırdığı,

*Takvimi kullanan kişilere sürekli olarak firmayı hatırlattığı için oldukça önemlidir.

 

Takvim baskı çeşitleri nelerdir?

 

Dağıtacağınız takvimleri müşterilerinizin nasıl kullanmasını istediğinize bağlı olarak bastırabilirsiniz. Bunun için 4 adet seçeneğiniz bulunuyor.

Gemici takvim

 

Gemici takvim duvar üzerine asarak kullanılır. Takvimin en üst kısımda şirketiniz ile akalı reklam verebileceğiniz çok büyük bir alan bulunur. Genellikle tek sayfa üzerinden ocak, şubat, mart şeklinde 3 ayı birlikte görebilirsiniz. Tek spiralli ve üç spiralli olarak üretilebilmektedir.

Piramit takvim

 

Piramit takvim masa üzerinde kullanılan ve piramit görüntüsünü andıran bir takvim çeşididir. En çok ofislerde ve bankalarda kullanıldığını görmekteyiz. Piramit takvim masa için kullanışlı olduğundan ofis ortamında bulunan müşterilere verilebilecek en güzel üründür.

Duvar takvimi

 

Duvar takvimi birçok özelliği bir araya getirir: hızlı bir bakış, randevular ve not yazma alanı bunların arasında yer alır.

Masa sümeni takvimi

 

Adından da anlaşılacağı gibi, bu takvimler ofiste (evde veya işte) ofis masaları için idealdir. İnsanlar genellikle günlük işlerini yaparken kolayca erişebilmek için bu takvimleri masalarında bırakırlar.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı