yaka kartı

Yaka Kartı

Yaka kartları, bir nevi kimlik görevi gören ürünlerdir. Özellikle devletin birçok kurumunda yaka kartı kullanımının zorunlu hale gelmesi ile yaka kartlarının önemi daha da artmıştır. Birçok kurum ve kuruluşta yaka kartı uygulamasına geçilmesinin asıl nedeni ise güvenliğin doğru şekilde sağlanıyor olmasıdır. Yine devlet kurumlarının yanı sıra özel sektörde de yakakartı kullanımı ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu kartlar, kaybolmalarını önlemek ve kullanım kolaylığı sağlamak için üretilen boyun askı ipleri ile kullanılmaları durumunda ise ipli yaka kartı olarak anılırlar. İpli yaka kartlarının kullanım alanı ise oldukça geniştir.

İpli Yaka Kartı Kullanım Alanları

Personel yaka kartlarının boyuna asılmasını ve kolay kullanımını sağlayan boyun askı ipi, istenilen renkte ve logo baskılı olarak üretilebilmektedir. Yine bu ipler ile birlikte çok daha kolay taşınır hale gelen yaka kartlarının tercih edildiği alanlar ise şöyledir:

  • Okullar: Öğrenciler, çeşitli seminer ve etkinlikler için ipli yakakartı kullanabilmektedir. Bu yaka kartları, aynı zamanda okul tarafından düzenlenen saha gezilerinde karışıklığı da önlemektedir.
  • Davet, kongre ve Seminerler: İpli yaka kartları, ödül törenlerine ya da seminerlere katılan kişilerin kim oldukları ve birbirlerini tanımaları için kullanılır. Yine bu yaka kartları, istenildiği takdirde tek kancalı ya da çift kancalı olarak üretilebilmektedir.
  • Fuar Organizasyonları: Ticaret fuarları, ipli yaka kartlarının kullanıldığı diğer alanlardan birisidir. Fuarlarda yakakartı kullanımının nedeni ise, giriş ve çıkışların kontrol alınmasıdır.
  • Kurumsal Firmalar: Çoğu kurumsal şirket, çalışanlarını yaka kartı kullanmasını tercih etmektedir. Çünkü yakakartı takmak, daha iyi ve verimli bir işyeri ortamı sağlamaktadır. Ayrıca şirketlerin genellikle kapılarında güvenlik görevlileri yer alır ve çalışanlar yaka kartlarını göstermeden içeriye alınmazlar.
  • Konser Organizasyonları: Yaka kartları, konser organizasyonlarında da personel, görevlilerin tanımlanması giriş ve çıkışların kontrolüne yardımcı olmaktadır.

Otel, konaklama tesisleri ve spor salonlarında da kullanılan ipli yaka kartlarının fiyatları ise kartın ve boyun askı ipinin sahip olduğu özellikler ile satın alınacak adede göre farklılık göstermektedir. Siz de ipli yaka kartı satın almak istiyorsanız bizi tercih edebilir, ürünlerin özellikleri ve fiyat bilgisi ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı