Blackout Vinil Baskı

Blackout Vinyl Baskı

Blackout vinil baskı reklam sektöründe blackout vinil / branda baskı çift taraflı baskı olarak bilinen. İki ayrı yüzeye yapılan baskılarda bir taraftaki görselin, diğer tarafa yansımasını önlemek için vinil kağıtlara yapılan baskı çeşididir. Blackout ışık geçirgenliğini önlemek için iki katman arasına konulan siyah perde sistemidir.

Normal şartlarda ayrı iki vinile yapılan baskı sırtsırta eklense bile, arkadan aldığı ışık ile görseller birbirine karışabilir. Oysa blackout baskı ile iki ayrı tarafına iki ayrı görsel baskısı yapılan malzeme arkadan ışık alsa da birbirine asla karışmamakta ve iki ayrı çalışma gibi durmaktadır.

BLACKOUT VİNİL BASKI NEDİR?

Tek bir malzemenin her iki tarafına da rahat bir şekilde baskıların uygulanabildiği bir malzeme olan blackout branda içinde yer alan siyah katmanın ön yüzeyde bulunan baskıyı arkaya, arka yüzeydeki baskıyı ise ön kısma göstermeyi engelleyen yapı bir üründür.

Blackout baskı çeşitlerini vinil, branda, kağıt, kumaş olarak çeşitlendirebilmektesiniz. Bu sayede blackout branda baskı tekniği ile çift taraflı bayraklar. Yol kenarlarındaki direklere asılan çift yönlü reklamlar hazırlatma şansını yakalayabilmektesiniz.

Blackout vinil/branda bayrak, baskı reklam ve perde sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Kimyasından dolayı çok dayanıklı olan blackout çoğunlukla açık alanlarda kullanılmaktadır.

Blackout Vinil / Branda Baskı Nasıl Yapılır?

Baskı işleminin kaliteli olması için, hazırlanan görsel çalışmanın kaliteli olması gerekmektedir. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makineler aracılığı ile basılmaktadır. Yakın mesafeden bakıldığında hatasız olduğu net bir şekilde görülmektedir.

Balckout vinil branda baskılarda istenile malzeme makineye yerleştirilerek çalışma makineye gönderilir ve baskı işlemi başlar. Baskı püskürtme sistemi uygulanarak yapılır. Baskının bitiminden sonra makineden alınır ve bir süre dinlendirilir. Sonrasında ise malzeme ters çevrilerek diğer yüzeyine de aynı baskı uygulanmaktadır.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı