cast folyo

Cast Folyo (Araç Giydirme)

Cast Folyo özellikle araç giydirme işleminde kullanılan castfolyo baskı. Dayanıklı malzemesi ile dijital baskı işlemlerinde en çok kullanılan baskı yöntemidir. Son derece ince bir yapıya sahip olmasına rağmen fazlası ile dayanıklı olan castfolyo baskı marka bilinirliğinizi arttırırken etkili bir reklam aracı olma özelliği taşımaktadır.

Cast folyo baskı da diğer baskı çeşitleri gibi farklı çeşitlerde uygulanmaktadır. Bunlar, hava kanallı castfolyo baskı, yarı cast folyo baskı ve düz yüzey cast folyo baskıdır.

Hava kanallı cast folyo baskılar geniş, format dijital baskılar için kıvrımlı yüzeylerde dahi yüksek performans almanızı sağlayan ideal folyo baskılardan biridir. Diğer bir çeşit olan yarı castfolyo baskı, az kıvrımlı geneli düz olan yüzeylerde uygulanan folyo baskı çeşididir.

Düz yüzey folyo baskı ise, araç yüzeyinin düz olması durumunda tercih edilmektedir. Bu tip araçlar çoğunlukla, kamyonet kasaları, tırların torseleridir. Bu yüzeylere uygulama yapıldığı zaman yüzeyin normalden daha fazla temiz olması gereklidir.

Isıdan etkilenmeyen castfolyo baskı, germe tekniği ile uygulanmaktadır. Bu şekilde formülü de kesinlikle bozulmamaktadır. Isı değişimlerinin yoğun olduğu yaz dönemlerinde oluşacak tüm aksaklıkları tamamen ortadan kaldırmayı sağlar.

Araç giydirme dışında araçların renginin değiştirilmesi ya da araca logo yapıştırması için kullanılmakta. Castfolyo baskı en çok araç kaplamada kullanılmaktadır. Fakat kullanım alanı bununla da sınırlı değildir. Castfolyo baskı kullanım alanlarından bazılar;

 • Vitrin dizaynları 
 • Kampanya ve indirim yazıları, 
 • Tabelalar, 
 • İç mekân dekorasyonu, 
 • Dış mekân dekorasyonu, 
 • Ev dekorasyonu, 
 • Ofis dekorasyonu. 

   

  Dijital Baskı Fiyatları – UV Baskı Fiyatları – Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları – Display Fiyatları – Matbaa / Promosyon Fiyatları – Tomak A.Ş.

  Etiketler

  dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı