Folyo Baskı

 

Folyo baskı arka tarafı yapışkanlı parlak ya da mat kâğıt üzerine yapılan baskıdır. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan birçok yüzeye yapışması nedeniyle. Reklam tanıtım ve dekorasyon alanında yapılan dijital baskı hizmetlerinde tercih ediliyor. İstenilen modelde şekillendirme ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak her şekilde üretilip uygulanabilmektedir.

Uzun ömürlü olması nedeniyle iç ve dış mekanlarda kullanılıyor. İç mekanlarda baskı yapıldıktan sonra laminasyon (yüzey kaplama) şarttır. Ancak aynı şekilde dış mekân için yaptırdığınız baskının da uzun ömürlü olmasını isterseniz. Laminasyon baskı kullanılmasını talep edebilirsiniz.

Kullanımı kolay ve pratik olduğu için günümüzde tercih edilen yapışkanlı folyo baskı tekniği ile artık reklam vermek, tanıtım yapmak çok kolay hale geliyor. Folyo baskılar sayesinde istediğiniz şekilde estetik ve etkileyici bir görüntü yakalayarak işletmenizin hedeflerini gerçekleştirebilirsiniz. İyi yapılmış, dikkat çeken bir reklam firmaların en büyük talepleri arasında yer alır. Folyo baskıda kullanılan malzemeler renkli olabileceği gibi şeffaf  da kullanılabişlir. Şeffaf folyo baskı uygulandığı alanda güzel görünmesiyle kaliteli olmasından dolayı çok fazla talep edilmektedir.

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

 

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları , tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuar standı, fuaye, one way vision baskı