şeffaf folyo kaplama

Şeffaf Folyo Baskı

Folyo baskının şeffaf hali olan şeffaf folyo baskı, kullanımı fazlası ile dayanıklı ve rahat olduğundan uzun ömürlüdür. Arka yüzeyi yapışkanlıdır. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan uygulanan şeffaffolyo baskı. Çeşitleri diğer folyo türleri gibi yapışkan özelliğe sahiptir.

Transparan folyo olarak da adlandırılan şeffaffolyo baskı çeşitleri de kendi içlerinde mat ve parlak olmak üzere iki bölüme ayrılmaktadır.

Gram ağırlığı, PVC özelliği, mikron kalınlığı ve kalitesine göre sınıflandırılan şeffaffolyo. Baskı çoğunlukla cam yüzeylerde kullanılmaktadır. Tozsuz ve kirsiz zeminler üzerinde kullanılan şeffaffolyo cam ve pleksi gibi yapıştırma yapmaya çok müsaittir. Dış mekanlarda kullanıldığı gibi iç mekanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Şeffaf Folyo Baskı Kullanım Alanları

Yapışkanlı yapısı ve etkileyici görüntüsü sayesinde reklam amaçlı olarak tercih edilen şeffaf folyo baskı kullanım alanları şu şekildedir;

 • Mağaza camları
 • Ofis camları
 • Firma Sticker
 • Plexi Yüzeyler
 • Duşa Kabin Camları
 • Araç CamlarıDijital Baskı Fiyatları

  UV Baskı Fiyatları

  Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

  Display Fiyatları

  Matbaa / Promosyon Fiyatları

  Tomak A.Ş.

  Etiketler

  dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı