bardak altlığı

Bardak Altlığı

Bardak altlığı, içeceklerinizin soğuk ya da sıcak olması durumunda bardaklarınızın yüzeyle doğrudan temas etmesini engelleyen bir üründür. Bardak altlıkları koruyucu ve dekoratif fonksiyonu olan ürünlerdir.  Son yıllarda baskılı bardak altlıkları birçok işletme tarafından reklam, tanıtım ve promosyon ürünü olarak kullanılmaktadır.

Özellikle ofis ortamında çalışan müşterileriniz ya da hedef kitleniz varsa firmanızın uygun maliyetlerle reklamını yapabilmek için bardak altlığı tercih edebilirsiniz. Ayrıca kahvehane, kafe, restoran, alkollü işletmelerde bardakaltlığı çok doğru bir seçim olacaktır.

Direkt olarak ya da dolaylı yollardan içecek sektöründe faaliyet gösteren bir işletmeniz varsa firma tanıtımı için bardak altlığı satın alabilirsiniz. Çevrenizdeki ve faaliyet alanınızdaki işletmelere kullanmaları ve dağıtmaları için özel baskılı bardak altlıkları yaptırabilirsiniz.

Bardak Altlığı Kullanım Alanları Nelerdir?

Bardak altlığı sadece bardak koymanın yanında birçok amaçla kullanılabilir. Özellikle farklı promosyon ürünü arayan işletmeler için çok cazip ve uygun maliyetli bir seçimdir. Genel olarak bardak altlığı kullanım alanları şöyledir;

  • Her sektörden faaliyet gösteren firmaların ve ürünlerin tanıtımının yapılması adına
  • Hizmet verdiği sektör gereği bardakaltlığı kullanan işletmelerde reklam amacıyla
  • Özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak
  • Özel etkinliklerde davetiye olacak şekilde
  • Düğün şekeri tercih etmek istemeyenler için hediye amaçlı
  • Partilerde ya da gıda işletmelerinde süs eşyası olarak
  • Mobilyaların zemininin çizilmemesi adına altlık görevinde
  • Sallanan masa ve sandalyelerin dengesini sağlarken
  • Çeşitli durumlarda not kağıdı yerine bardakaltlığı kullanılabilir.

Markanıza ait slogan ve logolarda tanıtım ve reklamınızı bardak altlığıyla kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca bardakaltlığı sayesinde ofisinizde ya da işletmenizde masaların sıcak ya da soğuk karşısında yıpranmasının önüne geçebilirsiniz.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı