baskılı ıslak mendil

Islak Mendil

Baskılı Islak Mendil

Baskılı ıslak mendil Firmamız geniş kitlelere hitap ederek günlük hayatımızda hemen her yerde karşımıza çıkan bir reklam aracı haline gelen ambalaj ve paketleme ürünlerini hijyen ile kalite politikasını göz önünde bulundurarak üretimleri gerçekleştrmektedir.

Bu ürünlerin en başında ise baskılı ıslak mendil ürünleri gelmektedir. Günümüzde de insanlar baskılı ıslak mendil yerine çoğunlukla kolonyalı ıslak ya da hijyenik mendil kullanmaktadır.

Islak mendillerin kullanımları kolay olduğu gibi geniş kullanım alanlarında da sahiptir. Islak mendiller çoğunlukla dezenfekte ya da temizlik amacı ile kullanılır. Firmamız her türlü izin belgesine sahip olup üretimlerini hijyenik ortamlarda gerçekleştirmektedir. kaliteli ürünlerimiz rekabetçi fiyatlarımız ile lider bir firma olarak öne çıkmaktadır.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı