föylük

Föylük

A Tipi Föylükler

A tipi pleksi föylük genel olarak masa üstü broşürlükler olarak kullanıldığından ve de yandan görünüşü A harfine benzediğinden dolayı bu ismi almıştır. Çift taraflı olarak kullanılabilirler. Çift taraflı olarak da kullanılabilen a tipi pleksi föylükler, isteğe bağlı olarak özel ebatda üretimi yapılabilmektedir. A tipi pleksi föylüklerde istenildiği takdirde ürün üzerine firma logoları da baskı olarak yapılabilmektedir. A tipi pleksi fiyatları genel olarak uygun fiyatlı ürünlerdir.

T Tipi Föylükler

Şeklinin T harfine benzemesinden dolayı (ters T) bu şekilde isimlendirilmiştir. A Tipi Föylükler, L Tipi Föylükler gibi 2 mm, 3 mm den imal edilmektedir. Duvar Tipi Broşürlükler, Cepli Broşürlükler ise enjeksiyon kalıplar ile yapılmaktadır. Masaüstü broşürlükler özel ebatlarda da yapılmaktadır.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı