kağıt oto paspası

Kağıt Oto Paspası

Kağıt Oto Paspası

Kağıt oto paspası, otomobil temizlik ve yıkama alanında hizmet veren firmaların müşteri memnuniyeti için tercih ettikleri ürünlerin başında gelmektedir. Genellikle kraft kağıt üzerine siyah baskı ile dikkat çekici tasarımlar yapılarak oluşturulur.

Kağıt oto paspaslar, ekonomik olmaları ve müşterilere fayda sağlamaları sebebi ile otomobil temizlik alanında hizmet veren firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. İşletmeler, gelen müşterilerine kağıt oto paspasları bir nevi promosyon ürünü olarak armağan ederken aslında birçok kişiye ulaşmış olacaklardır. Bu da onlar için ekonomik bir reklam ve tanıtım aracı olacaktır.

Kağıt oto paspaslar, 70 gram kraft kağıda tek yön baskı olarak üretilmektedir. Dikey ya da yatay olarak tercih edebilirsiniz.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı