yönlendirme tabelası

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme tabelası genel olarak işaret tabelaları olarak da anılmaktadır. İç mekânlarda olabildiği gibi dış mekanlarda da ortak kullanım alanlarının yönünü gösteren tabelalardır.

Özellikle kalabalık veya çok bilinmeyen ortamlarda kişilerin gitmek istediklere yerlere ulaşmasını sağlayan bu tabelalar birçok tabela arasında en fazla kullanılan çeşididir. Binaların içerisinde olabildiği gibi dış mekânlarda kafe, sinema veya başka bir mekânı da işaret edecek şekilde tasarımı yapılabilinmektedir.

Yönlendirme tabelalarının yapımında çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Metalden ahşaba kadar garklı alternatifler ile bu tabelanın tasarımı yapılabilinir.

Yönlendirme Tabelası nda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Yönlendirme tabelalarında dayanıklılık ve uzun ömürlü olması için en iyi kaliteden yapılması gerekmektedir. Kötü kaliteli bir malzeme bu tabelalarda renklerin solmasına veya yazıların silinmesine neden olacaktır. Bunun engellenmesi açısından ilk tasarım ve üretim aşamasında en iyi kalite malzeme ile çalışılması gerekmektedir.

Yönlendirme veya işaret tabelasının çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Seçim yaparken markaya en uygun şeklinin seçilmesi gereklidir. Çünkü sürekli göz önünde olan bu tabelalar firmanın kurulsallığını veya profesyonelliğini gösteren en büyük reklam araçlarıdır.

 

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı