cepli dosya

Cepli Dosya

Firmanın isim ve logosunun bulunduğu bir dosya içerisinde cepli dosya yaptırıp sergilemek her zaman için kurumsal firmalara ciddiyet katmaktadır. Ayrıca kurumsal kimliğe de katkı sağlayan bu ürünler oldukça görselliğe önem vermektedir. İş yerlerini tanıtmak ve olan bilgileri profesyonel bir şekilde paylaşmak için en önemli yol; şüphesiz ki matbaacılık sektörünün sunduğu hizmetlerden faydalanmak ve bunlardan örnek almaktır. Cepli Dosya Basımı için genellikle belirli boyutlarda olmasına rağmen istenilen boyularda da yapılması için yardım edilmektedir. Kimi Cepli Dosya Ölçüleri 25x35x8 bazıları ise küçük boy yada. Özel Kraft kağıda basımı olan ürünlerle değişkenlik göstermektedir. Bunun için tasarımlarınızı yaparken dikkat edeceğiniz husus kağıt ebatlarına ve kullanılan ürünlere göre değişkenlik göstermektedir.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak.

Hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı