pleksi üzerine baskı

Pleksi Üzerine Baskı

Pleksi üzerine baskı en önemli dekorasyon malzemelerindendir. Pleksinin kaliteli olması ve şeffaflığı sebebiyle ışık geçirgenliğini tam olarak sağlamasından dolayı. Işıklı ortamlarda en fazla kullanılan reklam malzemesi olma özelliğini de taşımaktadır bununla birlikte.

Tabelalarda da sıklıkla kullanılan pleksi malzemesi; tabela ustalarımızın ellerinde şekillenerek, bununla birlikte en son sanatsal biçimde işlenmiş halde sizlere sunulmaktadır. Dijital baskıda pleksi genellikle malzemenin üzerine kaplandığı için malzemenin ışık geçirgenliği -folyonun kalitesine göre değişmekle birlikte  dijital baskı kalitelerinde  istenilen sonuç alınamamaktadır.

Yüksek kaliteli UV makinesinde basılan baskılar 1440 dpi baskı. Kalitesine ulaşarak neredeyse fotoğraf baskı kalitesine erişmiştir.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı