POP Ayaklı Stand

Pop Ayaklı Stand Bir point of purchase ya da POP stand, ürün promosyonu için kullanılan bir pazarlama ya da reklam aracıdır. Bu öğeler genellikle ödeme alanında veya satın alma kararının verildiği yerlerde bulunur. Perakendeciler tarafından bu pazarlama yöntemine kısaca pop pazarlama ya da satış noktasında pazarlama denir. Perakende sektöründe, bu yöntem sıkça kullanılır.

POP pazarlama, üreticiler için temel bir strateji haline geldi. Çoğu tedarikçinin, perakende mağazalarında ücretsiz olarak kullanabilecekleri POP malzemeleri olacaktır. Bu malzeme, ürünü öne çıkaracak ve müşterinin dikkatini çekecek ki bu da benzer ürünlerle dolu bir perakende mağazasında önemlidir.

POP standlar, basit bir işaretin üzerinde bulunduğu standlar olabilmekte veya dijital baskıların olduğu standlar gibi ayrıntılı olabilmektedir. Örneğin, bir perakendeci, küçük bir görsel öğe olan bir raf etiketini kullanabilmektedir. Veya perakendecilikte kullanılan, ürünlerin içinde depolandığı tam bir ürün teşhir standı oluşturabilmektedirler. Pop Ayaklı Stand

POP Ayaklı Stand ların Türleri

En ayrıntılı POP standlar, tedarikçilerin mağazalarında bulunmaktadır. Bu, bir mağazanın, perakende mağazasında mallarını. Diğerlerinden ayıran bir bölümün, yer aldığı “mağaza içinde mağaza” fikridir.

Muhtemelen POP standların en güçlü unsuru tabeladır. Brigham Young Üniversitesi tarafından yürütülen bir araştırma. Tabelalı standlardaki ürünlerin, tabelasız standlardaki ürünlerden yüzde 20 oranında daha az satıldığını ortaya koydu. Basitçe söylemek gerekirse, bir ürün teşhir standının bir parçası olarak tabelalar, ürünlere dikkat çekmekte ve müşteriler tabelayı fark ettiğinde, satın alma eğilimi göstermektedir.

Pop standlarda bulunan tabelalar, asma tabela veya posterler şeklinde olabilmekte veya mağaza raflarına monte edilebilmektedir. Tabelalar, müşteriye müdahale etmediği veya rahatsız etmediği sürece yeni bir ürüne ya da satışa çıkmış olan. Ürüne hatta mevsimlik olan ürünlere dikkat çekmek için harika bir yoldur. Pop Ayaklı Stand

Ürün teşhir standında bulunan tabelalar, sessiz bir satış elemanı olarak düşünülebilmektedir. Mağaza içinde müşteriler, satış görevlilerine ulaşamadıkları zaman, müşterileri mağazada tutabilmekte ve onlarla ilgilenebilmektedir.

Perakende satın almalarda, müşterilerin yüzde 70’inin mağazanın içindeyken satın alma kararı verdiğini düşünürsek. Bir POP standının ne kadar işe yarar olabileceği görülebilmektedir..

 

 

Dijital Baskı Fiyatları – UV Baskı Fiyatları – Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları – Display Fiyatları – Matbaa / Promosyon Fiyatları – Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı