amerikan servis

Amerikan Servis

Amerikan Servisi; yemek yerken, masanın yada üzerine örttüğümüz masa örtüsünün kirlenmemesi için tabakların altına konulan; çeşitli ebatlardaki; kağıt, pratik yada kumaş gibi maddelerden üretilen koruyuculardır. Zaten Ingilizce olarakta (placemat = Tabak Altlığı) kullanıldığı alana karşılık gelen sıfatla anılır. Hızlı bir insan sirkülasyonun olduğu cafe, restoran, lokanta gibi mekanlarda masaların çabuk temizlenmesi, düzenli, temiz ve her zaman yeni gibi görünmesi için çokça kullanılan Amerikan servis artık evlerimizde de aynı amaçla ister kullan at ister tekrar kullanılabilen modelleriyle yerini almaktadır.

Amerikan Servis

Ticari ortamlarda yani kafe, restoran vs. gibi bir çok insanın ziyaret ettigi yerlerde , müşteriye temiz ve yeni bir masa görseli sağlamakta, pratik olduğu içinde bir sonraki müşteri için masanın hızlı hazırlanmasını sağlamaktadır. Temizlik ve hijyenin daha önemli olduğu ortamlarda da; okul, hastahane kantin ve yemekhanelerinde de yoğun olarak kullanılır. Toplumun farklı eğitim, yaş ve sosyal sınıflarına kolayca ulaşabildiğini farkeden reklam kuruluşları bu amaçla amerikan servisinin değişiminde büyük rol oynamışlardır. Bu yüzden artık kahvaltı yapan insanların gazete gibi amerikan servis okumasına rastlayabiliyoruz. Yine kokteyl, seminer gibi farklı amaçlardaki toplantılarda nezih bir yiyecek, içecek sunumu yapmak ve. Hemde toplantıdaki insanları bilgilendirmek yada reklam yapmak için kullanıldığını görüyoruz amerikan servisin. Evlerde ise görsellik yanında hanımların, değerli masa ve özellikle masa örtülerini korumada yardımcı olarak kullandığını görüyoruz.

Masa örtüsünü zor lekelerden koruduğu gibi. Yıkamalar arası süreyi uzatarak sevilen örtülerin uzun sure kullanılmasını sağlıyor. Aynı fayda masa örtüsü kullanan ticari işletmeler rmeler içinde önemli. Masa örtüsü temizlik giderlerini azaltarak işletmeyi iktisat ettiriyor.

Amerikan servis; pratikliği, görselliği, sağlıklı ve ekonomik oluşu sayesinde yiyecek içecek tükettiğimiz her yerde. Kullanılabilmekte saydığımız fayda ve özellikleri sebebiyle kullanımı mecbur hale gelmektedir.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı