pankart baskı

Pankart (Sopalı/Sopasız)

 Pankart Nedir ? 

Gerek dış mekan da veya iç mekanda kullanılan ve amaca yönelik resim veya  yazıların yer aldığı, bir yere sabitleyerek veya elde tutulmak suretiyle ile hedef kitleye gösterilmesinin sağlandığı baskılı bir reklam ürünüdür.

Pankart Tasarımı ?

Üzerinde yer alması istenen bilgilerin tasarımcı ile doğru bir şekilde paylaşılması. Dolayısıyla amaca yönelik görsel sunumun hazırlanmasıdır.

Böylece ölçüsü, kullanım yeri,  şekli, renkler, resimler ve yazı içeriği eksiksiz olarak tasarımcı ile paylaşılması alınan sonucu doğrudan etkilemektedir.

Pankart Dikişi Nedir ?

Ölçüsü ve kullanım yeri göz önünde bulundurarak. Pankartı sağlamlaştırmak adına pankart kenarları katlanarak dikilmesi işlemine denir.

 

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı