blueback baskı

Blueback Baskı

Bu baskı türü adını, kağıdın arkasında bulunan mavi kaplamadan almaktadır. Kağıttaki yazıların daha net görünmesi için blueback baskı kullanılmaktadır. Böylece kimyasal etmenlerden elde edilen blueback baskı, dış etkilere karşı en dayanıklı baskı türüdür. Billboard baskılarda, reklam tabelalarında tercih edilmektedir. Açıkhava reklamları, doğrudan hedef kitle ile iletişim halinde olduğu için ne kadar. Kaliteli üretilirse o kadar uzun süre dayanır ve reklam daha çok kitleye ulaşır. Kağıt hamuru klorinsiz ağartılmakta ve böylece tamamı selülozdan üretilmektedir. Her iki tarafı da kuşe sıva ile kaplandığı için oldukça kalitelidir.

 

Dijital Baskı Fiyatları – UV Baskı Fiyatları – Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları – Display Fiyatları – Matbaa / Promosyon Fiyatları – Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı