roll up

Roll up

Reklam malzemeleri içerisinde açık ara en fazla kullanılan display ürünüdür. Rollup ın sık tercih edilmesinin sebebi kolay taşınabilir olması, roll up görselinin içeri sarılması, ayrıca şık olması ve ekonomik maliyetinden dolayıdır. Rollup ebatları rollup 80×200 Rollup. Reklam malzemeleri içerisinde açık ara en fazla kullanılan display ürünü rollup dır. Rollup ın sık tercih edilmesinin sebebi kolay taşınabilir olması, roll up görselinin içeri sarılması, şık olması ve ekonomik maliyetinden dolayıdır. Rollup ebatları rollup 80×200 cm, rollup 85×200 cm, rollup 100×200 cm en fazla kullanılan ebatlardır. Ayrıca rollup ebatları 50×180 cm, rollup 120×200 cm. Roll up 150×200 cm de rolluplarda kullanılmaktadır. Rollup mekanizmaları aluminyumdan oluşmaktadır. İçerisinde kendinden rollup görselini saran mekanizma mevcuttur. Rolluplar çantalıdır.

Reklamın gerekli olduğu bütün iç mekanlarda rollup kullanılabilmektedir. Görsel baskıları dijital baskı ile yapılmakta, rollup tasarımları yapılırken  dikkat edilmei ve görsel. Baskısının güzel olması için yüksek çözünürlükte tasarımlar çalışılmalıdır. roll up85x200 cm ,rollup 100×200 cm en fazla kullanılan ebatlardır.  Ayrıca rollup ebatları 50×180 cm, roll up 120×200 cm. Rollup 150×200 cm de rolluplarda kullanılmaktadır. Rollup mekanizmaları aluminyumdan oluşmaktadır. İçerisinde kendinden rollup görselini saran mekanizma mevcuttur. Rolluplar çantalıdır.  Reklamın gerekli olduğu bütün iç mekanlarda rollup kullanılabilmektedir.

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı