alüminyum kutu harf

Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum kutu harf tabela popüler bir tabeladır. Alüminyum kutu harf in imalatında önemli detaylar vardır. Bunlar kullanılan olan malzemenin kalınlığı, boyası ve tabii ki işçiliği yapılmaktadır. Böylelikle alüminyum harfte kullanılan malzemenin kalınlığı en az 2 mm olmalıdır. Bu kalınlığın altındaki harflerde yapılan kaynaktan dolayı vuruklar ve izler oluşur. Dış mekanda böylelikle kullanılacak olan harflerin ledleri silikonlu su geçirmez olmaları şart olmaktadır. Statik boya kullanılmaktadır ve böylece boyanın dış mekanda 5 yıla kadar dayanıklılık süresi var. Ertürk Reklam olarak yaptığımız Alüminyum Kutu Harfli Tabela imalatlarımızda, 2 yıl garanti süresi vardır. Böylelikle garanti süresi malzeme ve imalattan dolayı oluşabilen arıza ve olumsuzlukları kapsar.

  • Harfler CNC ile kesilmektedir , kenar bantları ise argon kaynağı kullanılarak dönülmektedir.
  • Fırın boyada yapılmaktadır.
  • İstenen renklerde olabilmektedir.
  • Işıksız ve ışıklı şekilde kullanılmaktadır. Böylelikle Harflerin içine Modül Led döşenerek ışıklı olarak imalatı yapılabilmektedir.
  • Işıklı tabelalar arasında dikkat çekici ve kalitelidir.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı