bez afiş bez baskı

Bez Baskı

Dayanıklılığı ile dış mekanlarda da kullanılan bez afiş baskı getirisi yüksek ve maliyeti. Diğer baskı türlerine göre daha düşük olduğundan en çok tercih edilen baskı türlerinden biridir. Vereceğiniz reklamlar uzun süre göz önünde olacaktır. Bez afiş baskı yaptıracağınız zaman uzun fiyatlar ödemenize gerek kalmayacaktır.

Uzun süre kullanım imkanına sahip olacağınız baskı çeşitleri kişiye özel yapıldığı gibi. Herkes tarafından da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bir hizmet ya da ürün tanıtımı yapmak isteyenler kesinlikle bu baskı çeşidini kullanarak. Hedef kitlelerinin dikkatlerini hızlı bir şekilde çekeceklerdir.

Çeşitleri fazla olsa da ölçüleri genellikle kullanıldıkları durumlara göre değişmektedir. Firmaların kullanmış oldukları çeşitlerinden bahsedecek olursa, sosyal afişler, reklam afişleri ve kültürel afişler olarak sıralayabiliriz.

 • Reklam afişleri firmanın bir ürünü ya da hizmetini tanıtan araçlardır.  
 • Sosyal afişler organizasyon firmaları tarafından tercih edilen afiş türüdür.
 • Kültürel afişler ise devlet kurumları ve belediyeler tarafından uzun süredir faaliyetini yürüttükleri faaliyetler için kullanılan bez afiş türüdür.Dijital Baskı FiyatlarıUV Baskı FiyatlarıIşıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

  Display Fiyatları

  Matbaa / Promosyon Fiyatları

  Tomak A.Ş.

  Etiketler

  dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı