dönkart

Dönkart

Dönkart Reklam ve tanıtım amacıyla iç mekanlarda ürün ve kampanya için kullanılan etkili ve dikkat çekici bir üründür.

Dönkart, iç mekanlarda ince bir misine ile tavandan aşağı doğru sarkıtılarak içerideki. Hava sirkülasyonuna göre dönerek müşterilerin dikkati çeken bir matbaa ürünüdür.

Dönkartlar tek yönlü baskı yapılarak üretilmesine ek olarak arkalı önlü. Olmak üzere her iki tarafına da baskı yapılarak üretilebilir.

Dönkartların üzerinde kampanya ürününün görseli olabilir, indirimi duyurmak için. Kullanılacaksa indirim oranını ifade eden görsel yerleştirebilir.

İsteğe göre hedef kitleye iletilmek istenen mesaj ne ise o dönkartların üzerine basılarak kullanılabilir. Dönkartlar genelde iç mekanlarda kullanılır, fiyat ve kampanya içeren bir üründür.

 

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı