Mesh Baskı

Mesh baskı aslında bir baskı tekniği değil baskı malzemesidir. Çoğu zaman “Vinil baskı” ve One “Way Vision Baskı” teknikleri ile karıştırılır ama aslında benzese de arada büyük farklar vardır. Bez ve branda arasındadır. Yapışkanlı değildir ve genelde büyük boyutlu baskılarda kullanılmaktadır.

Mesh çeşitlerine göre üzerinde ufak delikler bulunmaktadır ve bu deliklerin şekli, boyutu yine mesh çeşidine göre farklılık göstermektedir. Genellikle reklamcılıkta kullanılan bu baskı malzemesi sıkça tercih edilmektedir. Üzerine her renk yüksek çözünürlükte basılabiliyor bu sayede yapılacak olan baskıda hiçbir sınırlama bulunmamamktadır. İstediğiniz bir görsel mesh üzerine yüksek çözünürlükte basılabilmektedir. 20 yılımızı verdiğimiz bu sektörde işin en ince ayrıntılarını biliyor ve en iyisinin nasıl olması gerektiğinin bilincinde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Örneğin dış mekanlar için hazırlanan mesh baskılarda solventli boya kullanılması gerekmektedir. Solvent içeren boya sayesinde rüzgar, yağmur, kar kış demeden yıpranmamaktadır ve ilk günkü canlılığını korumaktadır.

Neden Mesh Baskı Tercih Ediliyor

Mesh beyaz renktedir ve bu özelliği sayesinde üzerine basılan renkler canlı ve dikkat çekici durur. Bu özellikleri sayesinde reklam sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Eğer bir firma, şirket veya marka sahibiyseniz. Emin olun ki bir gün mutlaka mesh baskı yaptıracaksınız. Zamanla bu baskı malzemesinin adı size çok samimi gelmeye başlayacak.  En uygun fiyatlı baskı malzemesidir. Uygun fiyatıyla her zaman tercih sebebi olmasının yanında dayanıklı ve canlılık özellikleriyle de reklam verenlerin her zaman gözdesi olmuştur. Bu baskı malzemesini bir kere tercih edenler mutlaka daha sonraki tercih haklarını da mesh baskı üzerinde kullanıyorlar.

Mesh Baskı Kullanım Alanları

 Dış mekanlarda tercih edilir kaplamalarında kullanılmaktadır. İnşaatlarda gördüğümüz ve insanların inşaat alanından etkilenmemesi için yapılan uygulamalar mesh malzemesiyle yapılmaktadır. Rüzgarı geçirdiği için dış cephe kaplamalarında binaya zarar vermeyen bir yapıdadır.

Mesh Baskı Avantajları

Mesh baskının en büyük avantajlarından birisi delikli olmasıdır. Bu delikli yapısı sayesinde rüzgara karşı direnç göstermez. Büyük boyutlu baskılar rüzgarlı alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Normal bir branda baskı rüzgarlı alanlarda büyük boyutlu baskıya izin vermiyorken mesh her boyutta rüzgara karşı kullanılabiliyor. Geniş yüzeyler ve hatta camlar da kaplanılabilmektedir . Camekan bir mekan mesh baskıyla kaplandığında, içeriden dışarısı rahatlıkla görülebilmektedir.

 

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı