kağıt afiş

Kağıt Afiş

Kağıt Afiş, geniş hedef kitlenize etkili bir tanıtım yapmak amacı ile kısa ya da uzun süreli kullanabileceğiniz tanıtım aracıdır. Kağıt Afiş şirketinizle ilgili olarak tanıtımı yapmak istediğiniz tüm ürünleri kapsayabileceği gibi, ürün ve hizmetlerinizi ayrı ayrı tanıtmanızı da sağlayabilir. Belirli bir ürün ya da hizmetiniz için kullanacağınız afiş, fuarlarda, alışveriş merkezlerinde, iyi planlanarak belirlenen yerlere asılarak kullanıldığında yeni müşterilere ulaşma oranı belirgin şekilde artmaktadır.

Bir Kağıt Afişte Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Afişte ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve firmanızın tercihen profesyonel olarak çekilmiş fotoğrafları, az ama öz bilgileri, vurucu bir slogan, kampanyalar ve kampanya detayları gibi, satışa ve genel tanıtıma destek olacak bilgiler yer alabilir. Afiş ilk görüşte insanları kendisine baktıracak bir tasarıma ve albeniye sahip olmalıdır.

Afiş Çeşitleri Nelerdir?

Afişlerde, genel olarak parlak kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Afiş üretiminde kullanılan kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arası tercih edilmektedir. Afiş hazırlanırken verilecek olan bilginin miktarına göre farklı ebatlar tercih edilir. 35 x 50 cm, 50 x 70 cm ya da 70 x 100 cm boyutunda afişler en fazla tercih edilen afiş türleridir. Bunun dışında uygulanacak yere göre farklı ebatlarda afiş basımı da yapılmaktadır. Aynı şekilde genellikle tek taraflı baskı uygulanırken, uygulama yeri ve şekline göre arkalı önlü (çift taraflı) afiş baskısı yapılmaktadır. Afişlerin basımından sonra üzerine parlak ya da mat selofan uygulaması yapılabilir. Bununla birlikte lokal (kısmi) lak uygulaması da afişler için mümkündür.

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı