megalight baskı

Megalight

Megalight ya da sektörde bilinen adı ile Fibermark, boyut çeşidi olarak en büyük billboard çeşididir. Megalight nedir sorusu sorulduğunda billboard ile sık sık karıştırılmaktadır. Ölçeklendirilmiş ve mükemmel etki sağlayan dahili aydınlatmalı reklam panellerinin en büyük formatıdır. Panelin büyüklüğü ve kalitesi marka prestijini yaratır ve izleyicilere egemenlik ve güç mesajı aktarır.
Paneller, hem iç hem de dış alandaki göze çarpan konumları içeren standart boyutlardaki konum portföyüyle birlikte gelir ve izleyenlerin% 100’üne ulaşmak için mükemmeldir. İç aydınlatmaya sahiptir ve aynı zamanda güvenlik camı kaplıdır. Çift taraflı reklam yüzeyi sayesinde birçok açıdan izlenebilir. Megalight, iç florasan aydınlatması sayesinde gece netliği sağlar.

Megalight kullanım alanları sektöre ve pazarlama bütçesine göre değişiklik göstermektedir.  Yapı olarak büyük oldukları için oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle trafik ışıklarının bulunduğu noktalarda megalightlar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır.
Megalight bulunan illerdeki bütün markalar bu hizmetten yararlanabilir. Dolayısıyla rakiplerinden bir adım öne geçmek isteyen markalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Megalight kullanım alanlarının en çok olduğu sektörler:

  • Gıda,
  • Eğitim,
  • Mobilya,
  • Hizmet sektörü,
  • Tanıtım gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

Kullanım alanları, bütün sektörler için geçerli olan böylece megalight lar günün her saati aydınlık olarak durmaktadır.

 

 

Dijital Baskı Fiyatları – UV Baskı Fiyatları – Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları – Display Fiyatları – Matbaa / Promosyon Fiyatları – Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı