zemin etiketi

Zemin Etiketi

Yer, Zemin, Kolidor, Avm Alanları Zeminleri, Hava Alanları Zeminleri için yönlendirme yada reklam amaçlı. Yapılmış ürünlerdir istenilen En ve Boy’da istenilen baskıda yapılabilen bu ürünler kullanım alanlarında kendinden yapışkan malzemesi ile uygulanır. Uzun sürelidir. Zemin etiketi istenilen ebatlarda hazırlanır Suya, neme güneşe dayanıklıdır .
Yer Zemin Folyo Baskısı Tercihlerinize göre dilediğiniz renklerde baskı yapılmaktadır. Yer Zemin Etiketi Konya
Yönlendirme, dikkat çekme ve reklam amacıyla bircok toplu ve bireysel kullanim alanlarinin zeminine yapılmış ürünlerdir. Yer zemin folyosu Farklı renk, ebat ve şekil seçenekleriyle yapilabilen bu baskilar, kendinden yapiskanli olup uygulanmasi son derece kolaydır. Yer Zemin Yapışkan Folyo Kullanıma cabuk sunulmasıyla degisimin en kısa surede olusmasinda yarar sağlar. Kaliteli malzeme, böylece dikkatli-ozenli yapim ve beklentiye uygunlukla kullanim suresi son derece uzundur.

Yer Zemin Yapışkan Etiket Folyo Kişisel isteklere uygun, renkli hayal gücümüzle yeni modellere de olanak sağlar. Zemine Yapışkan Etiket Acik ve kapalı alanlarda bircok farkli yüzeyde kolaylıkla kullanilabilen malzemeler su, nem, güneş ve insan faktörlerine karsi oldukça dayanıklıdır. Egitim, sağlık, eğlence ve is sektorunun vazgeçilmez böylece kullanim malzemelerinden olup reklam ihtiyacinin karşılanmasında onemli bir yer oluşturur. Gerek yaratıcı düşünceye açık olması gerekse kullanım alanlarindaki artış göz önüne alındığında kişisel ve firmaya ozel ücretsiz tasarim imkânı da sağlar.
Dayanıklı Yer ve Zemin İçin Özel Laminasyonlu Etiketler için bize ulaşın… Yer Zemin Yapıştırma Etiket, Yer Zemin için etiketler , Koronavirüs (COVID-19) Sosyal Mesafe Yer Zemin Etiketi

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı