baskılı bardak tutacağı

Karton Bardak Tutacağı

Karton Bardak Tutacağı Hakkında

Sıcak içecek servislerinde yaygınlaşan karton bardak kullanımı ile birlikte tüketicilerin içeceklerini rahat şekilde taşımasına ve tüketmesini sağlayan ürün ihtiyaçları da arttı. Bu anlamda taşıyıcılardan özel bardaklara kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm içecek ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Sıcak içeceklerin tüketimini kolaylaştıran bir diğer ürünümüz ise karton bardak tutacağıdır.

Sleeve olarak da bilinen karton bardak tutacağı karton bardağın dış kısmına geçirilerek. Sıcak içecek tüketilirken tüketicilerin ellerinin yanmasını engelleyen ve konfor sunan bir üründür. İki farklı boyutta satışa sunduğumuz karton bardak tutacağını hem özel tasarımlı hem de tasarımsız olarak sipariş verebilirsiniz.

Baskılı karton bardak tutacağı promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Müşterilerine üzerinde kendi logolarının basılı olduğu karton bardak tutacakları hediye eden şirketler, bir yandan müşteri memnuniyetini arttırırken bir yandan da marka bilinirliklerini arttırırlar.

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı