kare stand

Kare Stand

Kare stand Tanıtım standı nın kurulumu çok basit yapılmaktadır. Polistren malzemeden üretilmiş olup, dolayısıyla standart rengi beyazdır. Alınlık isteğe göre kullanılmaktadır. Baskı alanı bütündür. Böylece ortasında bölme(raf) mevcuttur.

En çok tercih edilen stant tipidir. Özel çanta içinde demonte halde satışa sunulmaktadır. İstenirse kurulumu yapılmaktadır.
Alışveriş merkezlerinde ve halka açık alanlarda, ürünlerinizin tanıtımında ve dolayısıyla teşhirinde kullanılan seyyar, hafif, portatif stantlardır.

Taşınması ve kurulumu son derece kolay ve pratiktir. böylece 

Taşıma kapasitesi 34kg’dir.

Özellikleri;

  • İstediğiniz yere hareket ettirebilirsiniz, dilerseniz tekerleksiz de kullanılabilmektedir.
  •  yüksek kaliteli dijital baskı ile markanızı ve ürününüzü en iyi şekilde temsil etmektedir.
  • Hafiftir, özel çantası ile demonte olarak kolayca taşınabilmektedir.  

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı