kağıt baskı

Kağıt Baskı

Kağıt Baskı NEDİR?
Bir iç mekan dijital baskı ürünüdür. PP Kağıdın asıl özelliği suya dayanıklı kağıt olmasıdır. Fakat PP Kağıdın suya dayanıksız olanıda mevcuttur.

NEREDE KULLANILMAKTADIR?
İç mekanlarda kullanılmaktadır. Yapışkansız olanı çerçeve içlerine yerleştirme veya Aparatla asma sistemi ile kullanılıyor. Kağıt baskı Yapışkanlı olanını Forex, Fotoblok tarzı malzemelere sıvama sistemi ile kullanılır. Kullanılacağı alanın ışık alma durumuna göre parlak veya mat olarak tercih edilebilir.

ÇEŞİTLERİ NELERDİR?
Kendi içinde Yapışkanlı, Yapışkansız, Parlak, Mat olarak bulunmaktadır.

NASIL YAPILIYOR?
Grafik tasarımı tamamlanmış olan ürün iç mekan dijital baskı makinasına gönderilir. Kullanılacak alana ve konuma göre seçilecek  malzeme dijital baskı makinalarına yerleştirilir ve baskısı yapılır.  Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir.

NE TÜR MÜREKKEP KULLANILIYOR?
İç mekan dijital baskıda Organik denilebilecek su bazlı boyalar kullanılmaktadır.

NE TÜR MALZEME KULLANILIYOR?
PP Kağıt Baskı makinadan çıktıktan sonra dekupesi yapılır yapışkanlı ise keçe ragle ile uygulanacağı zemine sıvanır. Yapışkansız ise dekupe yapılıp ve çerçevesine yerleştirilir. Extra bir malzemeye ihtiyaç yoktur

NASIL KORUNUR?
PP Kağıt bir iç mekan ürünüdür ve iç mekanda kullanıldığı sürece korunmaya ihtiyacı yoktur. PP Kağıt iç mekan ürünüdür dış mekanda kullanılamaz.

 

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı