One Way Vision Baskı

Diğer adı delikli folyo olan Oneway vision baskı, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına denilmektedir. One way vision baskı, reklam uygulamaların da çokça rağbet görmekte olan bir çeşittir. Reklam aracı olarak kullanılan bu folyonun delikli olmasının elbette ki bir nedeni vardır.  Camın iç kısmından bakıldığında dışarı görülüyor iken dışarıdan bakıldığında iç mekan görülmemektedir. Bu hizmetten gerekli verimlerin alınabilmesi için iş, alanında uzman kişilerden edinilmelidir.

Firmalar tarafından  rağbet görmesinin nedeni binaların, dışarıdan bakıldığında iç mekanın görülememesi ancak içeriden bakıldığında dışarının görülmesidir. Kullanılan malzemenin yapışkanı ile deliklerin çaplarının ufak olması görüntülü kalitesinin artmasını sağlayacaktır. İçerisinde kullanılan boyalar dış etkenlere karşı da son derece dayanıklıdır.

Sizler de aynı sektör içerisinde faaliyet gösterdiğiniz firmaları geri planda bırakmak istiyor iseniz. Reklamcılık hizmetlerini tercih etmelisiniz. Reklamcılık hizmeti içerisinde en çok tercih edilen hizmet ise one way vision baskı’dır.  Bu baskı tekniği sayesinde firmalar hem marka, ürün tanıtımlarını kolaylık ile gerçekleştirir hem de imaj çalışmalarına katkı sunarlar.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

 

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, böylelikle bilbord, billboard, pankart. Dolayısıyla seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuar standı, fuaye, one way vision baskı