Karton bardak

Karton Bardak

Karton bardak, cam bardak gibi sağlıklı, plastik ve köpük bardak gibi pratik ve ucuz olan kağıttan imal edilen bardaktır. Genellikle tanıtımı yapılan firmanın logo ve görsel tanıtım bilgileri kartonbardak üzerine baskılı olarak kullanılmaktadır.

Kağıt bardak, baskılı karton bardak, baskılı kağıt bardak isimleri ile bilinmektedir. Kartonbardak herkes için zorunlu ihtiyaç olan sıvı tüketiminde kullanılması, üzerinde tanıtım olmasının normal karşılanması pratiklik ve sağlık açısından tercih edilen bir reklam promosyon ürünü olarak fiyat olarak da oldukça makuldür.

Baskılı Karton Bardak

Her karton bardak bir rekla alanına dönüşebilir. Baskılı kartonbardak baskısı için şirket logonuz, kampanya bilgileriniz ya da dilediğiniz farklı tasarım uygulamasını yapabilirsiniz.

Baskı için gerekli ölçüleri alarak tasarımı yaparak bize teslim etmeniz yeterli olacaktır. Tasarımınız bardak üretimi sırasında bardak yüzeyine basılacak ve üretim baskılı olarak yapılacaktır.

Karton bardak baskısı konusunda ısıya ve soğuğa dayanıklı baskı mürekkepleri kullanılarak kullanım sırasında renk solması ya da bozulması gibi olumsuz durumların önüne geçilmektedir.

Özel baskı olmadan da çeşitli standart baskılı bardak çeşitleri bulunmaktadır. Bardak yüzeyinde, çay desenleri, kahve desenleri bulunan standart baskılı karton bardaklarımızdan da tercih edebilirsiniz.

 

Dijital Baskı Fiyatları

UV Baskı Fiyatları

Işıklı/Işıksız Tabela Fiyatları

Display Fiyatları

Matbaa / Promosyon Fiyatları

Tomak A.Ş.

Etiketler

dijital baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, cephe giydirme fiyatlar, araç giydirme fiyatları, display ürünler fiyatları, böylece tabela fiyatları, roll up fiyatları, en uygun dijital baskı, istanbul baskı, çekmeköy dijital baskı, çekmeköy reklam, uv baskı, cama baskı, taşa baskı, keçeye baskı, kompozit tabela, dekota baskı, araba kaplama, reklam ürünleri, reklam malzemeleri, promosyon ürünleri, baskılı kalem, baskılı bardak, hediyelik ürünler, kişiye özel hediyeler, tanıtım ürünleri, tanıtım fiyatları, promosyon fiyatları, baskılı kalem fiyatları, matbaa ürünleri, matbaa fiyatları, en uygun matbaa, en uygun dijital baskı firmaları, dijital baskı firması, çekmeköy en ucuz dijital baskı, istanbul en ucuz dijital baskı, afişçi, bilbord, billboard, pankart, Seçim aracı giydirme, broşür, en ucuz kartvizit, vinil branda, branda, mesh, örümcek stand, fuar alanı, fuar ürünleri, fuaye, one way vision baskı